Коропський відділ Бахмацької місцевої прокуратури інформує

Дата: 10.07.2017 14:27

Прокурором Чернігівської області Володимиром Комашко, 04.07.2017, проведено виїзний прийом громадян у смт. Коропі.

На прийом звернулися 9 громадян з питань, що стосувалися здійснення досудового розслідування у кримінальних провадженнях, зокрема прийнятих процесуальних рішень, стану слідства та з інших.

Прокурором області на всі поставлені у зверненнях питання надано відповідь, а також роз’яснено громадянам повноваження органів прокуратури в умовах сьогодення та порядок розгляду скарг з питань досудового розслідування.

Стосовно питань, які не належать до компетенції органів прокуратури, поінформовано громадян щодо порядку їх вирішення.

За інформацією Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури