Колядували, щедрували – всіх зі святом вітали!

Дата: 09.01.2018 14:15

Фото без описуНоворічно-різдвяні свята ще із сивої давнини  люблять і шанують у народі. Їх супроводжують стародавні народні звичаї: ми обов’язково бажаємо один одному щастя напередодні Різдва та Щедрого вечора.

Українці співучий народ, тому і щастя бажають піснями. Часи змінюються, але ці свята залишаються популярними і сьогодні. Яскравим підтвердженням цього стали виступи аматорів сільських  будинків культури на центральній площі селища.

Городище дарувало глядачам красиві щедрівки; неймовірно гарно  звучала коляда атюшан;  будищани огорнули своєю творчою колоритністю, чарівним співом порадували усіх присутніх риботинські працівники культури та гурт «Норд-Леді», сучасною піснею торкнулися наших душ лукнівчани.

Колядками та  щедрівками побажали, щоб усі дні  нового року для  кожного були світлими та щедрими на радісні події. Коропчани та гості нашого містечка  повернулися додому з гарними враженнями та емоціями.

За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради