З обласного конкурсу «Читаюча родина Чернігівщини» повернулися з нагородами

Дата: 15.09.2017 13:47

Фото без описуВ нашому суспільстві склалася думка, що комп’ютер може замінити дитині  все і всіх: друга, батьків, спорт, книгу.

Другий обласний конкурс «Читаюча родина Чернігівщини», який відбувся в обласній бібліотеці для дітей, довів, що це не так. І діти, і батьки люблять читати.

Участь у заході взяли 6 родин із різних районів Чернігівщини. Мала змогу побути на конкурсі і сім’я з Коропа: мама Алла Бабко та двоє дітей – Сашко та Миколка.

Хлопці одні із кращих читачів дитячої бібліотеки, а мама – бібліотеки для дорослих. Читає і тато, Григорій Анатолійович, і найменша донечка – Христинка.

До речі, в родині немає ні комп’ютера, ні Інтернету. І вони від цього тільки виграють. Діти добре навчаються, в вільний час виїздять на природу, взимку майструють різні вироби із шишок, листочків і, звичайно, читають.

Сім’я готувала розповідь про традиції читання в родині,  творчий конкурс – презентацію родини «Мудра книга і сім’я – все в житті здолаю я». Також був конкурс знавців української та світової літератури та міні-контрольна з української.

По завершенню баталій обласне телебачення взяло інтерв’ю в учасників, для дітлахів провели екскурсію бібліотекою, яка дуже сподобалася юним читачам. Вони побачили дуже багато нових, сучасних книг. Із жалем  говорили, що якби в нашій бібліотеці для дітей було стільки книг, то і вночі до нас би приходили.

І ось хвилююча мить… Нагородження. Організатори не дуже наголошували хто скільки балів отримав, адже всі хто приїхав до обласної бібліотеки – вже переможці.

Поверталися додому із чудовим настроєм, подарунками, грамотою та медаллю.

Сподіваємось, що дітлахи і надалі будуть дружити з книгою та бібліотекою.

Дякуємо батькам, що вони виховують таких чудових дітей.

Маємо надію, що і до нашої бібліотеки надійде стільки книг, що ми зможемо задовольнити попит найвибагливіших читачів.

За інформацією завідуючої бібліотекою для дітей Алли Костирко