Дата: 21.02.2017 13:25

Сьогодні, 21 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету, яке злагоджено та організовано провів селищний голова Віктор Журавель.

Віктор Іванович проінформував членів виконкому про підготовку селищної комісії з питань ТЕБ (техногенно-екологічна безпека) та надзвичайних ситуацій до весняної повені та про затвердження калькуляції вартості 1 години роботи автомобілів ГАЗ-3307 та ГАЗ-330232.

В.о. начальника фінансового управління Світлана Пуліна доповідала стосовно питань  про внесення змін до показників селищного бюджету на 2017 рік та про погодження проекту рішення селищної ради «Про селищний бюджет на 2017 рік» в новій редакції.

Секретар селищної ради Людмила Гавриленко інформувала  щодо оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг по вивезенню побутових відходів, про забезпечення передачі та збереження архівних документів реорганізованих сільських рад.

Стосовно погодження  штатного розпису комунального підприємства «Вода» заслухали керівника Миколу Сердечного.

Всі пропозиції членів виконкому були слушні та взяті до відома.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради