Дата: 27.03.2017 12:24

Фото без описуСьогодні відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віктор Журавель.

Члени виконкому обговорювали питання про організацію і проведення   робіт по благоустрою території  Коропської селищної ради  у весняний період, про орієнтовний  план роботи виконавчого комітету на 2 квартал 2017 року, про ліквідацію та зміну меж виборчих дільниць на території Коропської селищної ради, про проведення загальних зборів громадян, про визначення та обладнання місць  для розміщення матеріалів передвиборної агітації, про затвердження Планів заходів з відзначення історичних подій, про затвердження  калькуляції  вартості 1 год. роботи  трактора Беларус 320.4 (на прибирання сміття та косіння трави), про затвердження калькуляції вартості 1 год. роботи  мотокоси, про створення комісії по прийманню-передачі від Коропського РВ УМВС України в Чернігівській області у комунальну власність Коропської селищної ради квартир,  розташованих у житловому будинку по вул. Кибальчича, 24 в смт. Короп Чернігівської обл., про розгляд заяв громадян,  підприємств та  організацій.

Внесені пропозиції по даних питаннях були взяті до відома.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради