Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Купальське свято

Багато чудових свят має український народ, всі вони супроводжуються красивими, сповненими таємничою силою та глибоким змістом обрядами. Але, мабуть, одним з найдивовижніших та наймістичніших є свято Івана Купала.

 Святкують його сьомого липня, але найголовніші події розгортаються вночі, перед цим днем. За християнським календарем свято має назву Іоана Хрестителя, але для слов’янських народів воно має більш глибоке коріння.

   Відбулися народні купальські гуляння.

  У кожному старостинському окрузі пройшли  масові заходи з традиційними купальськими піснями, іграми, забавами, стрибаннями через вогнище.

  Але найбільшу радість це свято приносить дітям… Наші діти теж не стоять осторонь цього дійства. Багато купал на різноманітну тематику можна було бачити сьогодні на всіх вулицях та провулках громади. Подивіться на цю красу.

  Герб України старанно відобразили у квітах  Максим Овсієнко, Артем Пальчиковський, Андрій Маюра. Патріотично!

   Дві сестрички Віка та Даша Пацук виклали купало з квітів, але з найулюбленішою іграшкою-лялькою. Красиво!

   А гурт дівчаток, Даша Мисник, Амалія Кузуб, Настя Висоцька, Наташа Леденко, Валерія Шумна зробили цілу експозицію Купал:  Півник, Метелик, Ведмедик, Тортик. Яскраво!

  Щодо проведення наступного свята Івана Купала, як масового заходу,  звертайтеся до відділу культури  і туризму Коропської селищної ради за тел.2-15-44 (Людмила Володимирівна).

                                                      За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради

 

 « повернутися до списку новин