У парку ім. М.І.Кибальчича лунали пісні від Атюшівського гурту «Сувенір»

Дата: 14.06.2017 12:49

Українська мова славиться своєю  мелодійністю і співучістю. Українська народна пісня здавна   вважається душею українського народу, його скарбом і гордістю.

Немає жодної людини, яку б з дитинства не чарувала українська  пісня. Починаючи від материних колискових, вона сповнює наше життя ніжністю.

Як і було  заплановано відділом культури  і туризму  селищної ради сьогодні в парку ім. М.І.Кибальчича відкривали перед глядачами світ української пісні працівники  Атюшівського сільського будинку культури на чолі з новопризначеним  керівником Віктором Крупиною.

Працівник будинку культури Оксана Кулик, солістка гурту «Сувенір» Ірина Прилепа та підростаюче творче покоління  рідного села,  додали бадьорого настрою  присутнім  глядачам своїми веселими піснями та завзятістю. Отримали море оплесків та  слова вдячності від начальника відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмили Самойловської.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради