Презентація секції атлетизму

Дата: 24.02.2017 12:45

Фото без опису   «Здоров’я — не все, але все без здоров’я — ніщо», — сказав свого часу Сократ. І це, безумовно, так. Перехід до здорового способу життя — це шлях до внутрішньої гармонії.

І цей перехід не повинен бути різким. Поступово змінюючи себе, свої звички і уклад життя, ви зможете без зусиль досягти бажаного.

Ці життєві позиції розуміють та підтримують для розвитку майбутнього наших дітей керівництво громади, дирекція Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т.Г. Шевченка, громадськість.

23 лютого в Коропській середній школі відбулася презентація секції атлетизму, яку відвідав селищний голова Віктор Журавель.

Депутати селищної ради ще колишнього сьомого скликання розглянули лист батьків, дирекції та тренерів навчального закладу на закупівлю спортивного інвентарю. Рішення про виділення субвенції районному бюджету для закупівлі відповідного обладнання депутатським складом було прийнято одноголосно.

- Ідея створення тренажерного залу, - говорить директор школи  Іван Головешко,- виникла спільно і в дітей, і в дорослих, бо досягнення вихованця школи Вадима Смашного, який став чемпіоном України серед студентів з армспорту, надихнули  всіх на  удосконалення розвитку фізичної культури  рідної школи.

Сьогодні   діти  під керівництвом вчителя фізичного виховання Артема Овдієнка та тренера  Сергія Ткаченка займаються в новому тренажерному залі, бо здоровий спосіб життя закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму школярів та розкриває їхні потенційні можливості.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради