В День пам’яті та примирення

Дата: 09.05.2017 12:36

День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

Саме цього дня Коропський селищний голова Віктор Журавель, голова районної ради Михайло Мазуренко та голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Заболотний завітали до осель сивочолих ветеранів громади. Вручені нагороди та подяки, подарунки, квіти, сказані теплі слова вітання нашим героям-землякам.

А в с. Оболоння біля пам’ятника Героям Оболонського плацдарму - фігури солдата, убитого ворожою кулею, відбувся мітинг, який організували учні та педагогічний колектив Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст.

Теплими словами згадали подвиги земляків, які назавжди будуть жити у наших серцях, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

З вітальним словом виступили в.о. старости Оболонського старостинського округу Володимир Гавриленко, голова районної ради Михайло Мазуренко, селищний голова Віктор Журавель. «І природа пам’ятає і шанує героїв, недаремно краплі дощу впали з неба, коли покладали квіти до пам’ятного знаку» - зазначив Віктор Іванович.

Концертна програма на військову тематику, представлена школярами, нотками жалю торкнулася серця і душі присутніх на заході.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради