Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

В День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, в селищі Короп відбувся мітинг-реквієм зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Участь у заході взяли керівництво громади та району, представники районного військового комісаріату, виконавчий апарат селищної та районної рад, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій, громадськість району, представники ЗМІ.

Під час відкриття мітингу з виступальним словом звернувся до учасників зібрання виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять «борців за світле майбутнє».

Звертаючись до присутніх, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Василь Кравченко торкнувся історичних протистоянь на Майдані, акцентував увагу на єдності українців та бажанні жити у вільній країні.

- На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ, - наголосив Василь Андрійович.

До пам’ятного знаку воїнам АТО та героїв Небесної Сотні поклали живі квіти та засвітили лампадки.

По завершенню мітингу в Свято-Успенському храмі відбулося поминальне богослужіння зі вшанування пам’яті загиблих учасників Революції гідності та героїв Небесної Сотні.

 

 

 

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради« повернутися до списку новин