Вічна пам’ять та шана героям-визволителям рідного краю

Дата: 22.09.2017 12:06

Фото без описуСьогодні, 22 вересня, у Коропі біля меморіалу «Скорботна Мати» відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню партизанської слави та 74-ій річниці визволення Чернігівщини та Коропщини від нацистських загарбників.

Участь у заході взяли керівництво об’єднаної територіальної громади та району, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, молодь Коропщини.

Учасники почесної ходи під мелодії духового оркестру поклали квіти до пам’ятних знаків селища, вшанували хвилиною мовчання тих, хто пролив свою кров на деснянських берегах, звільняючи наш окупований край від жорстокого ворога.

З вітальними словами до присутніх звернулися Коропський селищний голова Віктор Журавель, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб, голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Заболотний.

Віктор Іванович із вдячністю та шаною згадав ветеранів, бійців, партизанів, трудівників тилу, які працювали в заводських цехах і на полях, наближаючи світлий день визволення, та побажав усім здоров’я, щастя, мирного неба, добра, віри та оптимізму в завтрашньому дні.

«Ми пам’ятаємо і шануємо всіх, хто наближав Велику Перемогу, хто звільняв Коропщину від ворога» - зазначив керманич громади.

Після закінчення мітингу у Свято-Успенському храмі відбулася громадська панахида  за загиблими воїнами-визволителями.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради