«Приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду»

Дата: 12.09.2017 11:52

Благодійність — це вищий прояв гуманних почуттів до інших. Кожен, хто досяг вершини і забезпечив свої первинні потреби (у їжі, житлі та роботі), може і повинен бути благодійником для інших.

От таким благодійником для дітей Коропщини стала юна, гарна коропчанка Анна Грибань, яка вже не вперше допомагає дітям з сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Цього разу вона подарувала комп’ютер хлопчині з Билки, Іларіону Нешті , який йому вкрай необхідний для навчання, адже в наступному році він мріє стати студентом.

Сподіваємось на подальшу співпрацю і запрошуємо всіх до доброї справи на благо дітей Коропщини.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради