Українська пісня – святиня нашого народу

Дата: 06.06.2017 11:44

Фото без описуУкраїнська пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією. З давніх давен уславилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління.

Саме пісня супроводжує українця від колиски до останнього дня, бо немає значної події в житті народу, немає такого людського почуття, яке б не озвалося  в українській пісні чи то ніжністю струни, чи сильним рокотанням грому. Український народ створив так багато пісень, що якби кожного дня вивчати одну нову пісню, на вивчення усіх не вистачило б людського життя.

На  Коропщині люблять і поважають народну українську пісню. Саме тому у Вишеньках був проведений місцевий фестиваль української пісні  «Ллється пісня від душі..». На фестивалі звучали пісні, які ми чули змалку від мами, бабусі, сучасні українські пісні.

Творчі колективи Вишеньківського, Риботинського, Будищенського, Лукнівського та Городищенського будинків культури подарували глядачам три години насолоди своєю творчістю.

Пісня згуртувала нас, зробила нас радіснішими і красивішими.

Тарас Григорович Шевченко пророчо  про нашу українську пісню сказав так:

«Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине.

От  де, люди, наша слава,  Слава України!»

За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради