Коропський відділ Бахмацької місцевої прокуратури повідомляє про невідворотність покарання за незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами

Дата: 03.05.2017 11:36

Фото без описуБахмацькою місцевою прокуратурою забезпечене підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні щодо незаконного поводження  зі зброєю.

Прокурором суду надані беззаперечні докази, що доводять вину обвинуваченого у повному обсязі.

Як встановлено під час судового розгляду, особа на початку червня 2016 року знайшла вогнепальну зброю та набої до неї, перенесла до свого місця проживання, де й зберігала без передбаченого законом дозволу. Вироком Коропського районного суду винну особу засуджено за придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст.263 КК України) до громадських робіт.

Коропський відділ Бахмацької місцевої прокуратури