Нарада з першим заступником

Дата: 13.03.2017 11:25

Відбулася нарада, яку провів перший заступник селищного  голови Василь Кравченко. Він звернув увагу на питання   щодо передачі майна та зобов’язань сільських рад до Коропської селищної ради, завершення розробки Плану соціально- економічного розвитку об’єднаної територіальної громади  Коропської селищної ради на 2017 рік, питання щодо передачі із старостатів, які ввійшли в Коропську громаду договорів оренди землі  в межах населеного пункта, а також питання прибирання територій організаціями.

Начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська звернула увагу  присутніх  на організацію участі  в обласному конкурсі гри на фортепіано та ударних інструментах, а також обласного конкурсу гри на народних інструментах, проведення яких планується 16 березня 2017 року в м. Чернігів.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради