Відбулася щотижнева нарада

Дата: 10.07.2017 10:51

Фото без описуСьогодні  за участю заступників, начальників відділів, керівників структурних підрозділів селищної ради  відбулася щотижнева нарада, яку провів селищний голова Віктор Журавель.

Начальники відділів прозвітували про свою  роботу  за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий час.

На нараді були обговорені питання стану справ  щодо виконання фінансових договорів для передачі коштів між селищним та районним бюджетами; питання по узгодженню переліку  майна, яке буде передаватися до новоствореного територіального центру, визначення кількості соціальних працівників в розрізі старостинських округів; організації роботи профспілкового комітету об’єднаної територіальної громади.  В ході наради говорили  про підготовку проектних заявок на проекти, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

Заслухано також інформацію про переєстрацію усіх шкільних автобусів у  звя’зку зі зміною власника, поточний ремонт у шкільних приміщеннях громади.

Було озвучено  питання по організації семінару щодо Стратегії розвитку громади за участю голови постійної комісії обласної ради з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції.

Розглядалися питання  організаційних моментів  проведення Миколаївського ярмарку.

По завершенню щотижневої наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради