У Коропі відкрився новий соціальний магазин «Аврора»

Дата: 31.10.2017 10:43

У центрі Коропа, по вулиці Горького, недалеко від Нової пошти з одного боку та Автостанції  з іншого, відкрився магазин “Аврора”.

Це один з магазинів однойменної Всеукраїнської мережі соціальних магазинів, яка продає товари за найнижчими цінами.

Асортимент товарів досить широкий. Тут можна придбати кухонне начиння та посуд, одяг, сумки, гаманці, канцтовари, побутову хімію, батарейки, косметику, іграшки, є трохи продуктів – спеції, шоколад, чай, кава, консерви, олія.

Ціни невисокі. Наприклад, за 5,97 гривень можна придбати 3 упаковки вологих серветок по 15 штук у кожній. Зошит на 96 аркушів можна купити за 8,99 гривень, дитячі шкарпетки – за 10,99, чашку за 22 грн., 25 грн. та 30 грн.

Всі співробітники дуже ввічливі, пропонують допомогу в пошуку потрібного товару.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради