Незаконне поводження зі зброєю

Дата: 25.10.2017 10:38

Органом досудового слідства Коропського відділення поліції завершено розслідування кримінального провадження стосовно жителя Коропського району,

який зберігав без передбаченого законом дозволу за місцем свого проживання вогнепальну зброю та набої до неї.

Так, 21.09.2017 винній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України та скеровано обвинувальний акт до Коропського районного суду.

На даний час, призначено підготовче судове засідання по вищевказаному кримінальному провадженню.

Довідково: Вище зазначена стаття передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 7 років.

З метою недопущення подібних випадків, просимо, у разі зберігання чи виявлення незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї та боєприпасів, звертатися до органів Національної поліції.

За інформацією Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури