Зустріч старих друзів

Дата: 15.01.2018 10:35

Вже традиційно об’єднало в дружньому колі дітей Коропщини святкування Різдвяної ялинки «Зустріч старих друзів» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з обмеженими фізичними можливостями. Організаторами заходу були  відділ у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради та служба у справах дітей райдержадміністрації.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Коропської селищної ради Василь Кравченко та побажав дітям, щоб казка в їх житті була присутня завжди.

Цікава новорічна вистава за участі гуртківців Центру дитячої та юнацької творчості, танки та музичні вітання від Школи мистецтв, тепла атмосфера від організаторів та гостей, безліч подарунків та солодощів для дітвори.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради