Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Любі, найдорожчі, найчарівніші жінки Коропського краю!

Хоч календарна весна цьогоріч і не поспішає вступати в свої права, але, як і завжди на початку березня, серця знову наповнюються теплом, радістю і світлим передчуттям. Бо ж наближається прекрасне свято, коли ми щиро вітатимемо своїх найдорожчих мам, дружин, коханих, бабусь, сестер, подруг і колежанок. Це – свято 8 Березня, Міжнародний жіночий день.

Ви, наші дорогі жінки, маєте неймовірний дар завдяки своїй турботі і співчуттю, мудрості і терпінню, робити цей світ світлішим і добрішим.  Жінка – це споконвічне втілення ніжності і краси, але разом із тим −  неймовірної сили, а часом і жертовності. Цей нелегкий час випробовує жінку на міцність. Ви даруєте життя і виховуєте, піднімаєте на ноги і щоденно підтримуєте, надихаєте і очолюєте, можете тримати на плечах дім і створювати сімейний затишок, одночасно будувати кар’єру і вражати всіх своєю чарівністю. Щира вам шана і вдячність за цю неймовірну багатогранність!

Хай ваше щастя завжди буде поряд із вами, хай душу зігріває сімейний затишок, злагода та благополуччя, відданість, любов та щирість дорогих вам людей!

Міцного вам здоров’я, вражаючих професійних звершень, щоденної радості. Хай прихильною буде для кожної із вас доля, хай розквітає чарівним первоцвітом ваша краса, а джерела вашого натхнення, мудрості і доброти ніколи не міліють. Зі святом!

 

З повагою 
Коропський селищний голова                                         Віктор Журавель« повернутися до списку новин