Визначено фіналістів проекту «Малі міста – великі враження»

Дата: 10.01.2018 10:19

Відбувся другий відбірковий тур проекту  «Малі міста – великі враження», під час якого експертною радою було обрано фіналістів конкурсу.

Загальний результат оцінки проекту складається з суми балів, що  були виставлені кожним експертом за відповідність тим чи іншим вимогам.

До фіналу потрапили і три проекти з Чернігівщини: «Літня резиденція святого Миколая: свято-миколаївський ярмарок у Коропі» (Коропська селищна рада), «Седнівська осінь» (Седнівська селищна рада), «Перший фестиваль Батурина «Шабля» (Батуринська міська рада ОТГ).

На конкурс було подано 114 заявок. Проекти повинні  пройти етап захисту, за результатами  якого тільки шестеро  отримають підтримку в реалізації від Міністерства культури України.

За інформацією відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій
та енергоменеджменту Коропської селищної ради