До уваги жителів області!

Дата: 16.02.2017 10:17

Фото без опису  Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки, жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

• нове будівництво індивідуального житлового будинку;
  • добудову, реконструкцію, капітальний ремонт житла;
  • придбання завершенного або не завершенного будівництвом індивідуального житла;
  • будівництво, добудову, реконструкцію підсобних господарських приміщень;
  • інженерне облаштування житла та будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, водовідведення, опалення, електрифікація житла, заміна опалювальних котлів);
  • розвиток особистого селянського господарства (придбання сільгосптехніки, обладнання, домашньої худоби, та інше).

Кредити надаються в розмірі до 300,0 тис. грн. з терміном користування до 20 років. Плата за користування кредитами є пільговою та становить 3% річних.

З питань отримання кредитів за обласною Програмою «Власний дім», необхідно звертатись до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресами представництв :

м. Чернігів, вул. Малиновського, 32- Б,

тел. 0 (22) 69-37-97,69-37-85 або (067) 460-79-75.

м. Прилуки, вул. Київська, 220 кімн.207 тел. (063) 523-51-27

адреса офіційного сайту Фонду chfond.at.ua, електронної скриньки chfond@ukr.net