Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Питання життєдіяльності громади вирішували на засіданні виконавчого комітету

30 червня відбулося засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, яке злагоджено та організовано провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Василь Кравченко.

   Після затвердження порядку денного члени виконавчого комітету приступили до розгляду питань.

  Активно обговорили ситуацію, яка склалася навколо розважального закладу кафе «Марія». Вислухавши всі сторони, зваживши «за» і «проти» вирішили встановити режим роботи даного закладу: в робочі дні та неділю з 10:00 год. до 24:00 год., у святкові дні та п’ятницю і суботу з  10:00 год. до 02:00 год.

  Секретар селищної ради Людмила Гавриленко інформувала  присутніх стосовно роботи зі зверненнями громадян, про орієнтовний план роботи виконавчого комітету селищної ради на 3 квартал 2017 року, щодо організації та проведення Миколаївського ярмарку.

  Про формування переліку  проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад доповідав  Олег Мельоха – заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування. Деякі роз'яснення стосовно даного питання надав заступник селищного голови Василь Кравченко. Василь Андрійович пояснив, що даною  субвенцією всі заплановані проекти не закриєш, а тому роботи будуть виконуватися поступово, але кожен старостинський округ об’єднаної територіальної громади не залишиться без уваги.

   Головний спеціаліст відділу організаційної роботи Людмила Двойнос проінформувала членів виконкому щодо затвердження  протоколу конкурсної комісії  з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в селищі Короп.

   Завершилося засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради розглядом заяв громадян.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради« повернутися до списку новин