Свято Миколайчика для дітей бійців АТО

Дата: 18.12.2017 09:30

Фото без опису15 грудня  відділом сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради,  Коропським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центром дитячої та юнацької творчості  в актовому залі територіального центру Коропської селищної ради було організовано та проведено свято Святого Миколая для дітей бійців АТО.

Діти мали можливість відчути святковий настрій, який своїм співом передали гуртківці ЦД та ЮТ, потанцювати разом з творчими колективами і звичайно погратися в різноманітні конкурси та рухливі ігри.

Святкова зустріч була переповнена позитивними емоціями дітлахів, батьків та організаторів. Діти повірили в казку, що й було основною метою заходу. Адже майбутнє нашої країни залежить від молодого покоління, і те наскільки вони довірятимуть оточуючим їх людям і державі, тому що в  мужності своїх батьків вони впевнені, бо кожного з присутніх тато, брат або дідусь захищали нашу країну на Сході.

Учасники отримали подарунки та солодощі від організаторів та меценатів, що долучились до проведення свят: Кондитерська «ДЖЕМ», Коропський хлібзавод,  Микола Мисник, ПП Тетяна та Сергій Жинжери, ПП Герасименко,  Андрій Шило, Борис Муха, Віталій Перепадя, Андрій Бєлан.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради