Про проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста

Дата: 24.03.2017 09:11

Фото без опису    З метою привернення уваги суспільства до проблем внутрішньо переміщених осіб та вразливих категорій місцевого населення приймаючих громад, а також, формування громадської думки на користь милосердя в період з 20 березня по 20 квітня 2017р.

Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста на території  Чернігівської області буде проводити Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом “Забезпечити найголовніше”.

Мета акції:

• надання ефективної допомоги внутрішньо переміщеним особам та вразливим категоріям місцевого населення;
  • залучення до Членства Товариства;
  • формування позитивної громадської думки щодо діяльності Товариства Червоного Хреста України.

Під час місячника червонохрестівці, волонтери будуть приймати участь у зборі коштів, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни, продуктів харчування; медикаментів для надання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам та вразливим категоріям місцевого населення.

В зв'язку з вищевикладеним Чернігівська обласна організація звертається з проханням підтримати ініціативу проведення Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом “Забезпечити найголовніше” на території Чернігівської області, а саме:

- взяти активну участь в проведенні місячника;

- надати дієву допомогу на місцях в питанні організації збору продуктів харчування, одягу, взуття та залучення до Членства Товариства і благодійних внесків, спрямованих на подальше надання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам та вразливим категоріям місцевого населення;

- надати допомогу організаціям Товариства Червоного Хреста в розміщенні матеріалів з інформацією про місячник в районних, міських газетах та інтернет - ресурси.