Міжнародний виставковий центр інформує…

Дата: 03.10.2017 08:55

На честь святкування Дня захисника України в м. Києві відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни:

Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка для Збройних Сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.

Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування та спорядження.

Для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства: технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський пр., 15

Дата проведення: 10-13 жовтня 2017 року

Ділова програма за тематичними напрямками зазначених заходів передбачає проведення науково-практичних конференцій, семінарів, «круглих столів» за участю керівників та фахівців профільних міністерств та відомств, асоціацій, представників міжнародних організацій та фондів, науковців, зарубіжних експертів.

Для вільного входу на виставки необхідно попередньо зареєструватись відвідувачем на сайті:

www.iec-expo.com.ua

За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-63; 201-11-64.

Генеральний директор                                                    А.В. Ткаченко