Святковий та урожайний Яблучний Спас

Дата: 21.08.2017 11:47

Фото без описуНайбільш святковим та урожайним видався на пісні  Яблучний Спас цьогоріч на території об’єднаної територіальної громади. Після святкового богослужіння   об 11.30 розпочався святковий концерт у селі Будище. Пісні, конкурси, призи, святковий настрій, - все це Будищанський Спас.

Цього ж дня о 14.00 всі сельчани зібралися на свято під щирою назвою  «Від душі» у Пустогребельському сільському клубі. Душевно, щемливо, лірично з м’ятним чаєм, по справжньому, по-українські - це виступ аматорів у Пустій Греблі.

Поліське…о 16.00 дочекалися святкування  Дня села. Щире привітання старости, артистів, що звучали для односельчан, зробили День села своєрідним: теплим, щирим, добрим, справжнім… та ще й уха вдалася на славу… з великим задоволенням  поласували всі.

Начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська , яка встигла відвідати кожен художній колектив подякувала всім організаторам, зазначивши, що всі учасники заходів є справжніми фахівцями своєї справи.

Працюємо для людей! Зміцнюємо культурні традиції Коропської селищної ради, бо наша робота – невід’ємна складова розвитку нашого краю та духу селянина-трударя!

За інформацією відділу культури і туризму
Коропської селищної ради