Громада, де чути голос молоді

Дата: 26.01.2018 08:32

Участь у житті громади – це в першу чергу активна громадянська позиція, що передбачає наявність прав, засобів, простору та можливостей для участі в процесі прийняття рішень, що впливають на життя громади.

З метою залучення молоді Коропщини до активного суспільного життя запрошуємо всіх активних, креативних, ініціативних долучитися до участі в  IX  зустрічі громадських активістів Чернігівщини, яка відбудеться 27 січня  2018 г. з 10:00 - 16:00 в Коропському районному будинку культури.

Дана зустріч сприятиме покращенню становища молоді в місцевих громадах шляхом посилення спроможності місцевих молодих громадських активістів взаємодіяти з місцевою владою у процесі прийняття рішень, формуванню навичок активної діяльності в інтересах громади шляхом використання демократичних процедур та  правозахисних підходів, активізація молоді в житті місцевої громади, в реалізації та захисті прав та свобод.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради