Про проведення конкурсу для обдарованої молоді

Дата: 27.11.2017 08:23

Фото без описуЗа підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фондом ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

У цьому році конкурс проводиться в Україні вдруге.

Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років.

В рамках заходу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларів США.

Diamond Challenge відбудеться у три етапи:

1. Відбірковий тур в Україні – презентація проектів. Команда переможець отримає фінансову винагороду у розмірі 1 000 доларів США та поїздку до США на півфінал Diamond Challenge.
  2. Півфінал відбудеться в США, в Штаті Делавер 12 квітня 2018 року.
  3. Фінальний раунд в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) – 13 квітня 2018 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років.

Важливі дедлайни Конкурсу:

1 жовтня 2017 р. – відкриття реєстрації команд;

30 листопада 2017 р. – закриття реєстрації команд;

5 січня 2018 р. – дедлайн подачі письмових проектів;

1-2 березня 2018 р. – Всеукраїнський фінал у м. Києві.

Реєстрація команд та проектів на сторінці Diamond Challenge відкрита до 5 січня 2018 року. Зареєструватись можна за посиланням: https://diamondchallenge.awardsplatform.com

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua (за посиланням: http://icepp.org.ua/images/ІnfoDC2018.pdf).

Контактна особа - виконавчий директор Благодійного Фонду "Інститут громадянської освіти та суспільних програм" Ірина Романенко (e-mail: icepp.ngo@gmail.com, тел. +38 (050) 580 63 96).

Крім того, 30 листопада 2017 року в м. Києві в рамках Всеукраїнського відбору на Diamond Challenge for High School Entrepreneurs Всесвітнього підприємницького конкурсу для старшокласників, відбудеться Buzz Session: YES Entrepreneurship. В рамках заходу молодь матиме змогу зустрітися з бізнесменами, експертами, лідерами думок, які поділяться своїм досвідом створення власної справи, просування ідей та пошуку фінансування, а також вплинути на виховання нового покоління молодих підприємців, які зможуть успішно створювати та реалізовувати свої бізнес проекти.

Цільова аудиторія: старшокласники, молодь, яка цікавиться підприємництвом. Для реєстрації необхідно заповнити форму https://goo.gl/ajnoyo.