До уваги фермерів

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укравтозапчастина» пропонує сільгоспвиробникам та фермерам області тракторну техніку на спеціальних умовах

09:10 04.04.2019

До уваги громадян!

На виконання рішення, ухваленого на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана 31 січня 2018 року №60-р, Коропська селищна рада на пленарному засіданні 32 сесії 7 скликання від 31 січня 2019 року прийняла земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Коропської селищної ради згідно Акту приймання-передачі земель.

08:32 12.02.2019

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект регуляторного акту – проект рішення селищної ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку видачі довідок виконавчими органами Коропської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу даного проекту регуляторного акту.

15:10 31.01.2019

ОГОЛОШЕННЯ

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки комунального майна Коропської селищної ради, що відбувся 05 січня  2019 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 17.12.2018 року.

14:55 08.01.2019

До уваги роботодавців!

Статтею  19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» для  підприємств, установ, організацій, фізичних осіб –підприємців, які використовують найману працю (далі-роботодавці), установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

16:07 28.12.2018

До уваги роботодавців!

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року № 70  (зі змінами), реєстрація роботодавців здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року,  якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить  8 і більше осіб.

16:02 28.12.2018

Оголошення

Про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки нежитлового приміщення, що відбувся 16 листопада  2018 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 22 жовтня 2018 року.

13:00 16.11.2018

Оголошення

Про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки нежитлової будівлі, що відбувся 16 листопада  2018 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 22 жовтня 2018 року.

12:55 16.11.2018

Оголошення

І Н Ф О Р М А Ц І Я  про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної  діяльності для проведення незалежної оцінки майна

15:31 22.10.2018