Громадське обговорення стратегії розвитку освіти Коропської селищної територіальної громади до 2027 року

Шановні мешканці та мешканки Коропської селищної територіальної громади!

Вашій увазі пропонується Стратегія розвитку освіти Коропської селищної територіальної громади до 2027 року, що була розроблена за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Основні вектори розвитку освіти, які ми закладаємо на майбутнє, це: комфортне та безпечне освітнє середовище, яке сприяє патріотичному вихованню та інтеграції дітей та молоді в доросле життя. Освіта Коропської громади базується на засадах підготовки компетентної, здорової, гармонійно розвинутої особистості, Людини-громадянина, яка впродовж життя дбає про розвиток власного краю. Всебічна матеріально – фінансова підтримка та суспільне визнання ключової ролі високопрофесійних педагогічних кадрів у забезпеченні дієвого освітнього процесу є вагомим підґрунтям подальшого загального сталого розвитку заможної, привабливої та успішної громади.

Просимо вас долучитися до спільної справи та взяти участь у громадському обговоренні стратегії розвитку освіти Коропської селищної територіальної громади, яке буде проходити до 13 жовтня 2024 року. Свої пропозиції просимо надсилати на електроннну адресу відділу освіти : koroposvita@gmail.com .

Стратегія розвитку освіти