Коропський район, Чернігівська область

Впровадження електронного документообігу обговорили на виїзному семінарі

Сьогодні,   13 листопада 2017 року, в залі засідань Коропської селищної ради відбувся виїзний тематичний семінар-тренінг, на якому обговорювали доцільність впровадження електронного документообігу в органах влади.

Даний захід був проведений за ініціативи Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ і організацій.

Участь у семінарі взяли старости та діловоди старостинських округів громади, працівники виконавчого апарату та структурних підрозділів Коропської селищної ради.

Відкрив семінар-тренінг заступник голови з питань виконавчих органів селищної ради Василь Кравченко, який зазначив, що електронний документообіг — високотехнологічний і прогресивний підхід до суттєвого підвищення ефективності роботи органів державної влади і місцевого самоврядування.

«Тема впровадження електронного документообігу та використання електронного цифрового підпису є надзвичайно важливою та актуальною. Глобалізація інформаційних мереж дозволить забезпечити функціонування органів влади в режимі реального часу та зробить простим і доступним щоденне спілкування з громадянами. Використання інформаційних технологій підвищить ефективність надання послуг населенню», – зазначив начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Клименок, розпочинаючи свій виступ.

Спочатку Олександр Миколайович детально зупинився на призначенні електронного цифрового підпису, практично продемонстрував навички роботи з програмним забезпеченням «Користувач АЦСК ІДД ДФС», яке дозволяє створювати та перевіряти правильність електронного цифрового підпису.

Потім учасники семінару детально розглянули аспекти роботи в системі електронного обігу документів та обговорили переваги її використання.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради