Коропський район, Чернігівська область

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів! Сердечно вітаємо вас з днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і міст нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З повагою
селищний голова                                                                                           В.І. Журавель