Коропський район, Чернігівська область

Нагорода «За оборону Донецького аеропорту»

Сьогодні  в с. Краснопілля перед будинком культури, де встановлена меморіальна дошка Самусю Геннадію Васильовичу, який загинув виконуючи свій патріотичний обов’язок в зоні АТО, представники військової частини, де проходив службу наш земляк,  вручили його рідній сестрі Олені Дорошенко  нагрудний знак «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

У заході взяли участь Василь Кравченко - заступник голови Коропської селищної ради,Василь Павлюк -  в.о. старости Краснопільського старостинського округу, Іван Сиченко – голова районного відділення української спілки ветеранів Афганістану, громадськість.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення

та комунікацій з громадськістю  виконавчого апарату Коропської селищної ради