Коропський дитячий садок «Дзвіночок» обіцяють невдовзі відкрити

Дата: 16.07.2018 10:51

Фото без описуРемонт ДНЗ мають завершити приблизно за 2 тижні. Про це стало відомо на сьогоднішній щотижневій нараді селищного голови Віктора Журавля і керівників відділів, структурних підрозділів та комунальних підприємств.

Як повідомив начальник відділу освіти Олег Курбанов, робітники, які ремонтують кухню, пральню і коридор, цілком «вкладаються» в обумовлені раніше терміни. Роботи мають завершитися до 1 серпня.

До нового навчального року активно готуються і школи ОТГ. У закладах освіти провели «косметичні» ремонти. Сьогодні нагальною проблемою є лише підлога у спортзалі Атюшівської школи, яку потрібно капітально ремонтувати. Це питання вивчатимуть.

Із заступником селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Олегом Мельохою були обговорені деякі питання підготовки до Миколаївського ярмарку, зокрема завершення спорудження сцени на центральній площі.

Як повідомила начальник відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Оксана Нестеренко, спеціально на святкування відділ готує молодіжну фотозону.

Облавтодор проведе ямковий ремонт на дорогах його підпорядкування, що пролягають Коропщиною. Із дня на день техніка вийде на шляхи від автотраси «Кіпті-Глухів-Бачівськ» до мосту через Десну.

У ході наради про поточну роботу прозвітував кожен керівник відділу і структурного підрозділу. Також частина піднятих питань стосувалася підготовки до сесії селищної ради, яка відбудеться 24 липня.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю