Коропський район, Чернігівська область

Відбулися другі громадські слухання

Нещодавно у Коропській громаді була запроваджена практика громадських слухань. Від того часу, а це трохи менше місяця, таких зібрань пройшло уже два. Останнє відбулося у залі засідань селищної ради вчора.

Слухання провели задля врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що знаходяться у приватній власності у жителя Вишеньок.

Засідання пройшло за присутності працівників селищної ради, фахівців у сфері житлово-комунального господарства і земельних питань, жителів Вишеньок, представників громадських організацій і депутатів. Оголошення про проведення громадських слухань було оприлюднене в районній газеті «Нові горизонти».

У ході зібрання начальник земельного відділу Лариса Дорошенко пояснила, що власник змінює цільове призначення земельної ділянки із «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка)» для подальшого оформлення цивільно-правової угоди.

Оскільки зауважень та пропозицій не надійшло, учасники слухань одноголосно підтримали проект детального плану території. Згідно цього рішення була ухвалена відповідна резолюція.

Громадські слухання – це можливість для жителів територіальної громади взяти участь у здійсненні місцевого самоврядування, а саме порушити питання та внести пропозиції з питань місцевого значення.

За інформацією відділу комунального майна, ЖКГ, архітектури та містобудування