Коропський район, Чернігівська область

Обмінювались досвідом в музейній справі

Музей є науково-дослідним і культурно-освітнім закладом, основною скарбницею пам’яток природи, матеріальної та духовної культури, пов’язаних з історією і сьогоденням.

Призначений для вивчення, збереження, охорони і використання пам’яток природи, матеріальної і духовної культури, популяризації музейних предметів, прилучення громадян до надбань національної та світової історико-культурної спадщини.

Дванадцятого  червня  працівники коропських музеїв  на чолі з начальником відділу  культури і туризму Людмилою  Самойловською  відвідали  Новгород - Сіверський  історико- культурний заповідник « Слово о полку Ігоревім »  та краєзнавчий музей, Менський  районний краєзнавчий музей  імені В.Ф. Покотила, Сосницький краєзнавчий музей імені Ю.С. Виноградського.

В ході поїздки  музейники обмінювались досвідом по створенню експозицій, використанню нових ідей в музейній справі. Найголовніше її завдання є оновлення  та покращення основної експозиції музею.

За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради.