Коропський район, Чернігівська область

Поточний ремонт доріг комунальної власності

Завдання поточного ремонту доріг та інших дорожніх робіт полягає у підтриманні їх транспортно-експлуатаційних якостей шляхом усунення пошкоджень, що виникли в процесі експлуатації, а також у постійному догляді за дорогою, шляховими спорудами та смугою відводу, утриманні їх у чистоті і порядку, виявленні перешкод дорожнього руху та забезпечення їх усунення.

З метою покращення стану доріг комунальної власності Коропської селищної ради було розпочато поточний ремонт вулиць. Проводиться грейдерування з переведенням в щебневе покриття - виправлення профілю ґрунтових  доріг після зимово-весняного періоду.

На стадії завершення ремонтні роботи по провулку Южному. На сьогоднішній день проводиться грейдерування і по провулку Трудовому (178 погонних метрів) та частини вулиці Жуковського (150 погонних метрів).

На всі ці заходи задіяна техніка філії «Коропський райавтодор»: камаз, екскаватор, автогрейдер, каток.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради