Головна Ялинка області для дітей Коропщини

Дата: 11.01.2018 15:00

Фото без опису"У пошуках героя", під такою назвою  була організована святкова новорічна вистава для дітвори, яка  потребує особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників АТО, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей тощо) з усіх куточків Чернігівської області.

Діти брали участь в цікавій ігровій програмі та майстер-класах з орігамі, тіста, вчилися робити ангелочків з тканин та багато інших цікавих новинок. Актори люб’язно фотографувались з гостями та дарували свої посмішки нашій дітворі.

12 дітей з Коропщини також відвідали даний захід. Дітей переповнювали позитивні емоції, неймовірні та незабутні враження від побаченого, дитячі посмішки та щасливі оченята. Супроводжували дітей соціальний педагог Коропської ЗОШ Світлана Очкур  та Оболонської  ЗОШ Раїса Дячук,  довіз дітей забезпечив відділ освіти Коропської селищної ради.

Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації підготував всім  дітям солодкі подарунки.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради