Коропський район, Чернігівська область

Старостинські округи: проблеми та перспективи

Сьогодні заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Олег Мельоха провів співбесіди зі старостами Коропської громади по питаннях життєдіяльності підвідомчих територій.

Також участь у заході взяв головний спеціаліст відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Юрій Комар.

Детально обговорили нагальні проблеми, подальший соціально-економічний розвиток старостинських округів на 2018-2020 роки, склали перелік об’єктів комунальної власності, що потребують першочергових поточних ремонтів.

Найбільшої уваги було приділено питанню капітального ремонту доріг комунальної власності, що є першочерговою проблемою населених пунктів громади.

Також зверталася увага на постійне підтримання в належному стані благоустрою територій та ряд інших питань.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради