Квітне талантами Коропська земля

Дата: 07.08.2017 14:02

Фото без опису6 серпня в районному будинку культури  відбулося  літературно- мистецьке свято з нагоди 15-річчя заснування районного творчого клубу «Первоцвіти Коропщини».

На святі були присутні  селищний голова Віктор Журавель, голова Коропської районної ради Михайло  Мазуренко,  заступник голови Коропської районної ради Віктор Дворецький, начальник відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська,  начальник районного управління культури та туризму Сергій  Семенов, помічник народного депутата України Катерина  Четверик.

Приїхали також і гості: голова Чернігівської організації Національної Спілки письменників України Ганна Арсенич, письменниця, член Борзнянського відділення «Чернігівське земляцтво в м.Києві»  Ольга Анцибор, краєзнавець, журналістка, член Сосницького відділення «Чернігівське земляцтво в м.Києві» Валентина Мовчан, наш земляк, письменник Володимир Ворона, який нині проживає у Варві,  визнані аматори сцени Сосницького районного будинку культури.

У фойє будинку культури всі присутні милувалися виставкою творчих робіт земляків, до якої входили книги місцевих авторів, картини художника Анатолія Книра, плетені вироби з соломи Інни та Василя Перепадь, інкрустація соломкою Катерини Кулик, вишивані роботи Ольги Токарєвої та картини бісером Людмили Нікитенко.

Свято почалося з вручення нагород.  Грамоти   та премії  народного депутата України Анатолія Євлахова отримали засновники творчого о’бєднання Валентина Михайленко, Мирон Білоус, Лариса Черниш, Людмила Прохоренко. Грамотою Національної Спілки письменників України нагороджена Валентина Михайленко.

Грамоту селищної ради отримала самодіяльний композитор Катерина Кулик за широку популяризацію пісень місцевих авторів, грамота райдержадміністрації також дісталася Валентині Михайленко за  сприяння виданню книг місцевих авторів.

Такі ж грамоти районної ради були вручені Людмилі Власко та Олені Лебідь. Грамотами райвідділу культури були нагороджені Світлана Матвієнко, Світлана Милько та Василь Кирилюк.

Після урочистої частини відбулася велика творча гостина для всіх присутніх, звучали вірші і проза місцевих авторів у власному виконанні, пісні на слова  та мелодії митців Коропщини.

Членів клубу  щиро привітав селищний голова Віктор Журавель та побажав всім плідної роботи, а з боку влади всебічну підтримку місцевим талантам.

Захоплення у глядачів викликав Сосницький гурт, у виконанні якого прозвучали пісні на слова місцевих поетес Світлани Зикун та Тамари Висоцької,     мелодії до яких написала самодіяльний композитор Катерина Кулик.

Зачарувала всіх своїм поетичним та пісенним талантом Світлана Милько, якій  цьогоріч передала керівництво клубом Валентина Михайленко.

Захід вийшов настільки вдалим,  що і наступного дня звучали схвальні відгуки про нього.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради