Коропський район, Чернігівська область

МАМОНТ FEST – колиска цивілізації

Мамонт фест – це унікальний, єдиний у своєму роді, самобутній фестиваль на мальовничих берегах Десни. Локація фестивалю – живописні краєвиди поруч із Мезинським національним парком, що відомий на весь світ своїми археологічними цінностями –

поселеннями первісних людей, популяціями мамонтів та, звичайно, найдавнішими у світі музичними інструментами.

Для вас зупиниться час,  ви  зможете відчути атмосферу давнини та побути у гармонії з природою.

Під заграву багаття на вас чекає незабутній вечір під звуки живої музики та кращих виконавців.

Найактивніших учасників чекає квест  (анг. guest – пригодницька гра)  «Кістка мамонта»  та чемпіонат з первісних видів спорту.

Обирайте «Мамонт Фест», бо лише в нас ви зможете скуштувати стейк  із мамонта, заночувати у поселенні первісних людей та відчути всю велич мальовничого куточку України – славетної Чернігівщини.

Детальну інформацію з фото- та відеоматеріалами можна отримати на офіційному сайті "Мамонт FEST" за посиланням https://mamontfest.wixsite.com/mamontfest.

За інформацією голови творчого об'єднання "The Mamont Team"  Дмитра Селянського