Коропський район, Чернігівська область

Нараду провів селищний голова

На нараді були присутні начальники відділів освіти, культури і туризму, апарату селищної ради, керівники комунальних підприємств «Вода», «Благоустрій».

Розглядалися питання по  організації та проведенню засідання  виконавчого комітету та наступної сесії селищної ради ,

Начальник відділу освіти проінформував про стан забезпечення  матеріально технічних засобів для ремонту освітніх закладів громади та питання  контролю  про заключення договорів на освітлення з Коропським  РЕМ, а також використання шкільних автобусів для цільових потреб організацій та установ громади.

Людмила Самойловська піднімала питання про уточнення штатного розкладу відділу культури  і туризму селищної ради.

Обговорювалися питання  про хід реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, уточнення місця проживання  фізичних осіб та новонароджених, а також питання про виділення субвенції з загального фонду селищного бюджету районному бюджету на фінансування Державної цільової програми «Цукровий діабет».

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради