Коропський район, Чернігівська область

Хто сплюндрував чистоту на озері Панське?

Упорядкування водойм у нашому селищі, яке започаткували з власної ініціативи депутати селищної ради Владислав Яцечко, Сергій Мурашко та активісти нашого містечка, на жаль, принесло неабияке розчарування щодо упорядкованої території озера Панське, де більшість коропчан відпочивають з радістю.

Тільки-но 3 червня, в суботу, хлопці та дівчата  облаштували та пофарбували всі атрибути на місці відпочинку… в понеділок, 5 червня,  все вже було зіпсоване… кучі сміття з пластикового посуду, пусті пляшки та ще й украдені вмонтовані мішки для сміття.

Шановні земляки – ганьба!!! Невже так важко дотримуватися порядку?! Невже вам самим не хочеться насолоджуватись відпочинком в чистоті ?! Просимо вас не бути байдужими і зробити крок до підвищення власної культури поведінки.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради