Опитування для вивчення молодіжних проблем, потреб і пріоритетів

З метою дослідження стану реалізації молодіжної політики, вивчення молодіжних проблем, потреб і пріоритетів та участі молоді в процесах прийняття рішень на місцевому рівні Чернігівський обласний молодіжний центр спільно з громадською організацією «Сфера молоді» проводить опитування думки молоді.

08:26 10.11.2023

АНОНС: безкоштовні консультації фахівців Благодійного фонду «Право на захист»

2 листопада (у четвер) з 11:00 до 14:00 у Коропі можна буде безкоштовно отримати консультації фахівців Благодійного фонду «Право на захист» за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співпраці:

08:42 30.10.2023

Графік виїздів Мобільної медичної бригади Червоного Хреста на наступний тиждень:

30 жовтня (понеділок) – Райгородок, Жернівка 10:00-15:00 31 жовтня (вівторок) – Оболоння 1 листопада (середа) – Вишеньки, Бужанка 10:00-15:00 2 листопада (четвер) – Черешеньки, Чорнявка 10:00-15:00 3 листопада (п'ятниця) – Будище 10:00-15:00

13:14 27.10.2023