Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ПРОТИДІЯ КОРОНАВІРУСУ

11 лікарень області прийматимуть хворих на коронавірус

У Чернігівській області визначений перелік закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відповідний наказ підписано по Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації.

12:17 02.04.2020

Для захисту наших лікарів зібрали майже 207 тисяч гривень

Важкі часи об’єднують небайдужих людей. Коли в Україні почалось поширення вірусу COVID-19, працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби наші медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих і у нас... Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Заклик підтримали працівники інших установ і організацій нашої громади, які зібрали значну суму − 206 тисяч 927 гривень.

10:27 02.04.2020

В районі створений Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

27 березня районний керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Віктор Кузуб видав розпорядження про створення районного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації для безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. До його складу входить Коропський селищний голова Віктор Журавель.

09:31 02.04.2020

Діє Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації в області

25 березня через поширення в України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, Кабінет Міністрів установити для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режим надзвичайної ситуації до 24 квітня. Із 26 березня на Чернігівщині працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який очолює директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.

09:29 02.04.2020

П’ять меседжів для кожного під час поширення коронавірусу

- Запобігання хворобі – тримайтесь на відстані від інших людей, уникайте фізичногоконтакту при привітаннях (не тисніть руки та не обнімайтесь), мийте руки часто та якісно (водою з милом або використовуйте гель для рук з вмістом алкоголю), також не торкайтесь руками рота, носа та очей (тобто місць, через які вірус може потрапити до вашого організму та заразити вас);

08:22 02.04.2020

Про попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Коропський селищний голова Віктор Журавель підписав розпорядження про попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Коропської селищної ради.

08:10 02.04.2020

Володимир Матусяк про ситуацію із коронавірусом

Звертаюся до свідомих людей, до їхнього розуму, совісті, відповідальності, громадянської позиції, людяності. В Україну підкрався непроханий «гість» − коронавірус. Від нашої поведінки, свідомості, нашого розуміння, взаємоповаги, взаємовиручки, нашої любові до ближніх і поваги до них буде залежати, як надалі буде розвиватись ситуація з цим захворюванням.

08:01 02.04.2020