Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ПРОТИДІЯ КОРОНАВІРУСУ

Що купили в лікарні за благодійні кошти?

Виконуючий обов’язки директора КНП «Коропська центральна районна лікарня» звітує про використання благодійних коштів – одноденного заробітку, який передали працівники установ Коропської громади.

17:56 16.04.2020

У Коропі почали санітарну обробку вулиць

Коропська селищна рада виконує завдання обласного Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, що сформоване за дорученням Кабінету Міністрів України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У селищі почали санітарну обробку доріг комунальної власності.

15:11 07.04.2020

Особливості надання житлових субсидій

Відділ соціального захисту населення Коропської селищної ради повідомляє про особливості надання житлових субсидій під час карантину із запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19).  Наступні зміни внесені постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 р. № 247.

15:28 03.04.2020

Українські зірки знялись в інформаційній кампанії МОЗ протидії коронавірусу

Українські зірки підтримали Міністерство охорони здоров’я України у масштабній інформаційній кампанії проти розповсюдження коронавірусу. Сергій Бубка, Потап, MONATIK, Jerry Heil, Michelle Andrade, Маша Єфросиніна, Євген Клопотенко, Павло Зібров, Дмитро Шуров, Гарік Корогодський,  гурт «Время и Стекло», а також Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець та його заступник, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко знялися в інформаційному ролику проти COVID-19.

09:01 03.04.2020

«Дізнайся про свою суперсилу»: інформаційна кампанія для дітей щодо коронавірусу

МОЗ України та телеканал ПЛЮС ПЛЮС створили інформаційні ролики та постери для наймолодших українців із простими заходами безпеки проти коронавірусу. У відео популярні анімовані персонажі закликають слухатися порад дорослих і самим допомогти їм.

08:53 03.04.2020

Звернення до жителів громади з приводу заборони роботи ринків

Для протидії коронавірусу COVID-19 11 березня Кабмін запровадив карантин по всій Україні, заборонивши відвідувати заклади освіти, проводити масові заходи. 16 березня постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» список заборон розширили. Зачинилися заклади громадського харчування та розважальної діяльності, заклади культури, торговельного і побутового обслуговування населення, зупинилося пасажирське транспортне сполучення. Відповідно до постанови Кабміну та на виконання рішення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації від 24 березня Коропський селищний голова видав розпорядження про попередження розповсюдження хвороби. У зв’язку з карантином робота ринків теж підпадає під заборону.

12:22 02.04.2020