Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ПРОТИДІЯ КОРОНАВІРУСУ

Коропський район – у «жовтій» зоні

У п'ятницю, 2 жовтня, у Чернігівській ОДА провели брифінг на тему «Ситуація з COVID - 19 в Чернігівській області, карантинні зони, заходи для протистояння та боротьби з пандемією». З журналістами спілкувалися перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, заступники голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко та Андрій Подорван.

10:20 05.10.2020

Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

16:53 27.08.2020

Наскільки довго Чернігівщина залишатиметься у «зеленій зоні» карантину залежить від дотримання громадянами санепідвимог

14 серпня у Чернігівській ОДА відбулося засідання обласної комісії ТЕБ та НС. Чернігівська область залишається в «зеленій» карантинній зоні. Про це повідомив заступник голови ОДА Андрій Подорван.

14:59 17.08.2020

Актуальна інформація про обмеження і карантин

Через зростання кількості хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року.

08:53 24.06.2020

Костюми для наших медиків

Товариство «Черешеньки» та Кролевецький комбікормовий завод надали допомогу медикам Коропщини – двадцять захисних костюмів, які допоможуть протистояти COVID-19.

13:07 17.04.2020