Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ПРОТИДІЯ КОРОНАВІРУСУ

Статистика поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Чернігівській області
(інформація Чернігівської ОДА)

Підтримка бізнесу та людей, які втратили частину доходів через карантин

9 грудня 2020 року уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хворобиCOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»(далі – Постанова), яка набрала чинності з 12.12.2020.

12:41 14.01.2021

Кабінет міністрів вирішив ввести новий локдаун  з 8 по 24 січня 2021 року включно

Як повідомив прем'єр Денис Шмигаль під час сьогоднішнього засідання уряду, посилені карантинні обмеження запровадять для того, аби не допустити розгортання нової хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема і після новорічних свят.

16:57 09.12.2020

COVID-19. Ситуація у Коропському районі

Коропське районне лабораторне відділення Корюківського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗУ» інформує, що з 01 до 06 грудня направлено до лабораторії ДУ «Чернігівській обласний лабораторний центр МОЗ України» 55 проб біоматеріалу від хворих з підозрою на захворювання COVID-19. Отримано позитивних результатів на ПЛР (полімеразно ланцюгову реакцію) в 29 жителів району. Знаходилось на лікуванні в Коропській лікарні 13 осіб, одужало з попередніх п'ятеро людей. Діти не хворіли. Померла одна людина, мешканець с. Шабалинів.

16:41 08.12.2020

COVID-19. Ситуація у Коропському районі

Коропське районне лабораторне відділення Корюківського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗУ» інформує, що за період з 20.11. по 25.11.2020 р. на коронавірус захворіло 25 людей, діти не хворіли.

12:20 26.11.2020

Гарячі лінії з питань Covid-19

З питань стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у відповідному регіоні.

08:30 18.11.2020

У працівника коронавірус: хто вважається контактними особами та йде на самоізоляцію

Самоізоляція – це утримання від контакту з іншими, щоб зменшити ризик інфікування, і передбачає будь-які ситуації, коли особа тісно контактує з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше ніж 2 метри).

08:26 10.11.2020

«Червоних» карантинних зон на Чернігівщині стало більше

Сьогодні відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У «червоній» зоні залишаються Чернігів та Варвинський район. До них додались Ніжин та Куликівський район. Коропщина, як всі неназвані райони нашої області, будуть у «помаранчевій» зоні.

14:29 06.11.2020