ПРОТИДІЯ КОРОНАВІРУСУ

Стосовно карантинних обмежень

На виконання пункту 7 розділу ІІ протоколу № 35 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.10.2020 (резолюція Секретаріату Кабінету Міністрів України від 12.10.2020 № 42576/0/1-20) щодо забезпечення проведення консультацій з представниками бізнесу та залучення до обговорення на місцях щодо функціонування закладів в умовах адаптивного карантину Мінекономіки повідомляє наступне.

09:45 23.10.2020

Business Index – системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business. Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Office/Офісу з Просування Експорту.

09:08 23.10.2020

Ситуація з Covid-19 станом на 21 жовтня

За даними  Центру первинної медико-санітарної допомоги, ситуація із Covid-19 станом на 21 жовтня, порівняно з учорашнім днем, не змінилася.

15:32 21.10.2020

Коропський район – у «жовтій» зоні

У п'ятницю, 2 жовтня, у Чернігівській ОДА провели брифінг на тему «Ситуація з COVID - 19 в Чернігівській області, карантинні зони, заходи для протистояння та боротьби з пандемією». З журналістами спілкувалися перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, заступники голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко та Андрій Подорван.

10:20 05.10.2020