Вітаємо з перемогою!

Дата: 22.09.2017 17:29

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, територіальної цілісності України, військових традицій та перемог  українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві

школярі Коропської громади  з 20 по 22 вересня 2017 року брали участь у обласній військово-патріотичній грі «Я – патріот», яка відбулася на військовому полігоні в Гончарівську.

Наша команда і в минулі роки посідала високі місця – Перше та Друге. І зараз,  хлопці під керівництвом Анатолія Кеди,  серед 33 команд області зайняли Перше місце.

Вітаємо з перемогою!!!  Гордимося вами,  майбутні захисники нашої Батьківщини!!!

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради